19.12.2015

Terravita zawsze ze mną! Mała słodka przekąska.


Kostki czekolady to idealny deser, przekąska czy nawet nagroda...

Czekoladowa tabliczka, nieważne czy z nadzieniem czy bez jest bezdyskusyjnie obiektem pożądania dużych i małych osobników w moim otoczeniu. Moim także ;)

Jest to także świetny materiał do nauki mojego małego Miasia. Uczymy się liczenia, kształtów czy nawet kolorów, bo przecież nadzienia w różnych rodzajach czekolady Teraavita 70% kakao mają wiele barw...
Nasza ulubiona to miętowa, lubimy ją za smak, zapach i kolor.

Ale z czekoladą można się także świetnie bawić, np. wtedy gdy zaatakują nas dinozaury i będą chciały pożreć nasze tabliczki... Wtedy wystarczy dać im kilka kostek i zrobią się potulne i miłe ;)
Albo słonie... wiedzieliście że uwielbiają czekoladę?! Te duże i te najmniejsze także! Czekolada Terravita smakuje wszystkim! A tak serio to... Mała przekąska słoniom też się przyda od czasu do czasu ;)Podsumowując: czekolada Terravita to świetna przekąska dla każdego ;)

Konkurs Terravita 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo mi miło że tutaj zajrzałeś, a będzie mi jeszcze milej jeśli w komentarzu napiszesz cokolwiek;) Możesz również zaobserwować blog, żeby być na bieżąco z nowymi przepisami ;) Pozdrawiam!